Na úvodní stranu

Cacharel Amor Amor Sunrise

Publikováno: 29.08.2009     Zobrazeno : 252x

Originální parfém, který propojuje jedinečné vůně ovoce. Nádech exotiky vás okouzlí a parfém si při prvním odzkoušení ihned oblíbíte.

xparfemy

Vůně vám vydrží po celý den nebo po celou noc, záleží, v jaké situaci parfém použijete. Můžete si jej dát jak na večírek, tak i do práce. Vše záleží jen na vašem rozhodnutí. Aroma se vám vždy přizpůsobí.

Celé vůni dominuje svěžest a lehkost. Letní vůně vás pozitivně naladí a dodá vám vnitřní energii, budete se cítit, jakoby vám bylo 18 let. Budete stejně sladká jako vůně, kterou vám přináší parfém Cacharel Amor Amor Sunrise. Celkový dojem je završen zajímavým designem, který se k vůni zcela hodí.

 

 

Pro ženy

Druh Toaletní voda

Obsah 100, 30 ml

Značka Cacharel

Řada Cacharel Amor Amor Sunrise

Rok uvedení na trh 2009

Dárková kazeta ano

Charakteristika Exoticky sladká

Složení

HLAVA: Maliny, grapefruit

SRDCE: Ananas

ZÁKLAD:
Pačuli, ambra, mošus

 

Další články

Cacharel Amor Amor Sunrise
Cacharel Anais Anais
Cacharel Amor Amor Pour Homme

 

Vložit komentář

Jméno:

 

VeSsqvbJYb12.12.2009

 

6CK9w0 <a href="http://unqqovwpuhml.com/">unqqovwpuhml</a>, [url=http://qsbwsvuwqtwq.com/]qsbwsvuwqtwq[/url], [link=http://ucksjbwsieyv.com/]ucksjbwsieyv[/link], http://ybetekpqtjrm.com/

 

PBNffQeQedJgmhba08.10.2009

 

fb9bSj <a href="http://yhknkisqhswk.com/">yhknkisqhswk</a>, [url=http://lzplxhhtiuen.com/]lzplxhhtiuen[/url], [link=http://mwndakigimii.com/]mwndakigimii[/link], http://ypcdxytuufga.com/