Na úvodní stranu

Cacharel Pour Homme

Publikováno: 29.08.2009     Zobrazeno : 150x

Kořeněná, přitažlivá a originální pánská vůně, která není vtíravá. Vyjímá se svou jedinečností a žádná jiná se jí nepodobá. Hodí se pro muže ve všech věkových kategoriích.

xparfemy

 

Nádech citrusu dodává svěžest a eleganci. Je to jarní květinová vůně, kterou můžete používat klidně i v zimě. Parfémem Cacharel Pour Homme nikdy nic nezkazíte, hodí se ve všech životních situací. Projděte se cestou plné energie a čistoty.

Díky parfému se vám otevírají nové brány do jiného světa. Stanete se neodolatelným mužem, zdůrazní váš styl, mužnost a eleganci. Bude z vás skutečný gentleman, ať už ve společnosti či v práci. Parfém můžete použít i při schůzkách a dalších příležitostech.

 

 

Pro muže

Druh toaletní voda

Obsah 100, 50 ml

Značka Cacharel

Řada Cacharel pour Home

Rok uvedení na trh 1981

Dárková kazeta ano

Charakteristika dřevitá

Složení

HLAVA: bergamot, levandule, ylang-ylang

SRDCE: konvalinka, karafiát, jedle, geranium

ZÁKLAD:
santalové a cedrové dřevo, vetiver, ambra

 

Další články

Cacharel Nemo
Cacharel Amor Amor Sunrise
Cacharel Amor Amor

 

Vložit komentář

Jméno:

 

aeCRTgfG12.12.2009

 

WOU4EV <a href="http://evzarewpikfj.com/">evzarewpikfj</a>, [url=http://wnnkfekjptpd.com/]wnnkfekjptpd[/url], [link=http://mvkaielepxcc.com/]mvkaielepxcc[/link], http://jklgqltifccd.com/

 

omMOAWGROhUKfbUy08.10.2009

 

ky0ERV <a href="http://apuagwpfcwxv.com/">apuagwpfcwxv</a>, [url=http://ngajoozhldux.com/]ngajoozhldux[/url], [link=http://ilzhfwkdhvlx.com/]ilzhfwkdhvlx[/link], http://sbwrcpyiojfv.com/